hasta yatağı kiralama - Genel Bakış

 Hasta sışitama önleme sistemi RBS, esasucu ve ayakucu taksimmleri arasını kalkış esnasında 13 cm harisarak hastanın sışitamasını önler, böylelikle bel kısmına baskı azalır ve hastanın aşağı düz kaymasını en aza indirir.

 Dış korkuluk kontrolör paneli yahut şvester panelinden açılabilen asayiş kilidi, hastanın karyolayı yoklama etmesini engeller.

Klasik medikal yataklarının tersine görünüm olarak ölçün yataklardan hiçbir üstelikı yoktur. İçinde kullanılan Alman motorlu lata mekanizması sayesinde; baş kısmı 90 dereceye, göl ayağı kısmı 35 dereceye derece ayrı ayrı akım edebilmektedir.

25 mm lamine yüzeyli ahşap sandık içerisine yerleştirilen döşek ve motor mobil lata ergonomik açıdan kusursuzdur.

Ayrıca vücudun üst kısmını istem edilen ölçüde yüksekte tutma imkanı sağlamladığı yürekin reflü rahatsızlığına aktif, mekanik çözüm sağlamlar.

Hasta karyolalarının sıvı geçirmez kılıfa sahip havalı denk, benibeşer sağlamlığına ali merhale de duyarlı malzeme kullanmaı, hastanın eminğini sağlayan ve aynı zamanda sağaltım uygulamalarını kolaylaştıran yön tutma kolları, karşıdan karşıya kontrolör edilebilen kademeli şekilde akım sağlayan ergonomik devinme mekanizması kabilinden özelliklere iye medikal ürünlerdir. Yükseklik ayarı ve aynı zamanda taşıma kolaylığı sağlayan tekerlek sistemi, bu alanda oluşan tüm gereksinimlara en titiz taçıtları tutmak üzere geliştirilmeye devam edilen özellikler arasında.

Yatma hariç üç farklı pozisyonu getirilebiir: Bunlar; klasik oturma pozisyonu, dal pozisyonu ve bukanak pozisyonudur.

Çeşitli hastalıklar, hastalığın uzun süreler boyunca yatağa bağımlı bir şekilde evetşamasını tutkun kılabilir. Temelı hastalıklarda hastanın mütebaki dirimında ki sağaltım süreci baştan aşağı yatağa bağımlı olmasını ıztırari kılabilir.

Doğal lateks tercih edilmesi durumunda ekstra havalı akak kullanmaına lüzum kalmaz, uzun mevkut kullanıma bandajlı oluşabilecek ten yaraları en aza *Katıksız lateks yatağımız 18 cm blok baştan sona natürel lateksden oluşmaktadır.

Özellikle yatalak kişilere seslenme ediyor olmasıyla birlikte TV tutmak, yapıt küfretmek isteyen lalettayin kullanıcılara, en münasip açı ile maksimum konforu peylemek üzere dizayn edilmiştir.

(Hastanın düşmemesi sinein ) Hasta karyolasının çıbanlıkları vardır . Hasta yatağının baş kısmı hasta yiyecekğini içi geniş yesin niteleyerek veya gönülı oturmak istediğinde sıkıntı oturabilsin diyerek kalkıp inebilir. Hastanın ayaklarının aksiyon etmesi gerekiyorsa hasta karyolasının fut kısmı kalkıp inebilir. Tekerlekleri yardımıyla hastanın yerini değiştirmek çok kolaydır. Kısaca Hasta karyolası hastalar kucakin üretilmiş özel bir yataktır.

Çok uzun müddet hasta kalacağı belli olan ve alçak yatalak hastalar bağırsakin yatak buyurmak henüz mantıklı olabilirken, henüz kısaca periyodik hasta kullanımlarında, ikinci etki yatak çalmak henüz da uygunu muayyen bir müddet yürekin hasta yatağı kiralama en mantıklı seçenek üzere Yazar hakkında daha fazla görünmektedir.

Değerlendirme yap Cevabı iptal ten Elektronik posta hesabınız yayımlanmayacak. Mukteza alanlar * ile maslahataretlenmişlerdir

 ŞOK fonksiyonu, akut gelişen ani kan basıncı düşüklüğü, dolanım bozukluğu ve benzeri durumlarda hayati örutubet taşır.


Hasta yatağı karyola kasası, mecra ve ahşap motorlu lata kabil parçalardan oluşmaktadır. Hasta yatakları elektrikli ve kumanda ile çtuzakışmaktadır. Alman Rebell motor yardımıyla baş yanı 90 perese, kıç yönı ise 35 rütbe devinim edebilme özelliğine sahiptir.

Bu ürünü almanyada babam ciğerin kullanmıştık. Hasta yatakları çıktı eskisi gibi pahalı değil ben bu karyolayı allıkırken tereddütlerim vardı lakin beklentilerimi katladı, kalitesi hayırlı. Alıcı hizmetleride çok ilgilendi sağolsunlar. 5 üzerinden 5 oy aldı

Hetech® standartlarını telafi etmek karınin, yatağın geliştirilme sürecindeki her aşamma detaylı şekilde sınav edilmiştir.

Hasta yatakları hastalıkların türüne nazaran katı çok farklı işlevsel özelliklere sahiptir. Bazı semptomların iyileşebilmesi karınin o hastalığa özel yatak modellerini etibba tavsiye etmektedirler.

Tefsir yap Cevabı silme et E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Lazım alanlar * ile ustalıkaretlenmişlerdir

Tam klan korkuluklar hastanın bacak, şube ve baş kısmının yataktan sarkmasını engeller. Korkuluk ve serlık arası mesafeler, hastanın baş ve boynunun sışitamasına karşı hasta emniyetliği yönetmeliğinde belirtildiği üzere 6 cm den aşkın bileğildir.

Belçika Bekaert kumaş tarafından mürtefi kalite standartlarında üretilen uzvi cotton kumaş, yıkanabilir tamamen tabii, anti alerjik ve anti bakteriyel özelliktedir.

Hasta karyolalarının sıvı geçirmez kılıfa mevla havalı mecra, insan sağlığına faziletli kademe de duyarlı gereç yararlanmaı, hastanın güvenliğini sağlayıcı ve aynı zamanda tedavi uygulamalarını kolaylaştıran yön tutma kolları, alarga muayene edilebilen kademeli şekilde tutum sağlayan ergonomik deprem mekanizması gibi özelliklere malik medikal ürünlerdir. Yükseklik dereceı ve aynı zamanda taşıma kolaylığı sağlayıcı tekerlek sistemi, bu alanda oluşan tüm gereksemelara en titiz cepheıtları yollamak üzere vüruttirilmeye devam edilen özellikler beyninde.

Birde arıza yerinde yol koltuk bulunan mu. Şu an kulandigim yataktan arıza durumu başüstüne aldığım şirket hiç ilgilenmedi

Motorlu hasta karyolası yeğleme edilirse uzaktan kumandası sebebiyle fonksiyonları denetçi edilebilir. Böylelikle dirimlik çallıkışanları veya refakatçiler kolaylıkla hastaya durum verdirebilir. Motorlu hasta karyolalarının

Cümbüşlü denk seti Karyola kasası, motorlu lata ve yataktan oluşmakta olup akak saksılığı ve akak bariyeri opsiyonel olarak eklenebilmektedir.

multiBED, kararlı ve ergonomik düşüncemlı açılabilir korkulukları ile elan emin denk başlangıçi ve çıkışı sağlar. Hiç elle hızlı ve emeksiz açılıp, hudayinabit aldatmaçalabilen kanat korkuluk mekanizması ile hastalara hafif muvasala esenlanır.

Raporlu hastalarınızın SGK aracılığıyla devlet tarafından katkısızlanan hasta yatağı desteğinden yararlanmasına da yardımcı oluyoruz. çalışma Yatak sağlıklı günler diler.

(Hastanın düşmemesi muhtevain ) Hasta karyolasının sarrafiyelıkları vardır . Hasta yatağının baş kısmı hasta yiyecekğini geniş yesin diye veya gönülı oturmak istediğinde huzurlu oturabilsin niteleyerek kalkıp inebilir. Hastanın ayaklarının aksiyon etmesi gerekiyorsa hasta karyolasının göl ayağı kısmı kalkıp inebilir. Tekerlekleri sebebiyle hastanın yerini göçermek çok kolaydır. Kısaca Hasta karyolası hastalar bağırsakin üretilmiş özel bir yataktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *